Królowa Błota 2010 - czyli rajd z okazji dnia kobiet (07.03.2010 r.)

 

Serdecznie gratuluję zwyciężczyniom i ich pilot(k)om !!
I miejsce zajęła Agnieszka Symbora,
II - Magda Skrzypek,
III - Natalia Rozmiarek.
Jedna z dziewczyn była przeziębiona, druga pierwszy raz siedziała za kierownicą samochodu terenowego, a trzecia – chyba jako jedyna znalazła "buraka" .
 
Wszystkie spisałyście się na medal (a właściwie na puchar). Jeszcze raz podziw dla Waszej szybkości na huśtawce i w dołku na OS-sie.
 
 
Królowa Błota ma swoje obowiązki – musiała wybrać kosz piknikowy najbardziej zasługujący na miano najlepszego. Wygrał kosz Pawła z załogi Miry i Martyny – również gratuluję!
 
Wyniki rajdu, jak i szybkość pokonania przez Was trasy były sporym zaskoczeniem.Ciągle zmienialiśmy coś, część zadań wyleciała z harmonogramu bo uznaliśmy je za trudne - jak widać nie doceniliśmy Was. Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować II edycję w przyszłym roku.
 
Niestety nie wystarczyło pucharów dla wszystkich, ale jeśli byłyby dodatkowe to poszedłby to ekipy: Beata Piróg (Betka), Monika Krygowska (Monia) i Karolina Baryło (Karla), która jednak ostatecznie pojechała w innej załodze - za ich niesamowite zaangażowanie w przygotowanie do rajdu, piękne kostiumy i ślicznie przyozdobione autko - byłyście rewelacyjne :-)
 
 
Jeszcze raz dziękuję wszystkim Kobietom, jak i Mężczyznom za udział w rajdzie i pomoc w przygotowaniu. Wasza obecność dużo dla mnie (a właściwie dla wszystkich organizatorów) znaczyła.
 
Serdecznie pozdrawiam,
Marta (Tusia) - GAA