IX Rajd Zwiadowców – poligon Biedrusko, 11-12.11.2016 r.

Dnia 11 listopada 2016 roku na strzelnicy Olszynka na terenie poligonu w Biedrusku zjechali się mocarze działań Gry przygodowej. W tegorocznej IX edycji Rajdu Zwiadowców wystartowało jedenaście drużyn. Na metę dotarło i zakwalifikowało się     w czasie sześć grup.

Wygrała grupa Wilki 2 (Heavy Team) przewagą jednego punktu nad załogą Wilki 11 (Gulo Gulo) – ubiegłoroczni wygrani. 
Walka obu grup była imponująca i fair play. Trzecie miejsce zajęła grupa żołnierzy Wilki 12 (Paputki). Gratulację!!!

Tegoroczna edycja z pewnością nie była łatwa dla uczestników, bo taka jest formuła tej gry. Słyszeliśmy, że po raz kolejny, już IX udało nam się Was zaskoczyć – staramy się ;-) Wy oczywiście poradziliście sobie z wyzwaniami rajdu znakomicie. Dziękujemy Wam za waszą determinację, przygotowanie i strategie podczas Gry. Tego nikt Wam nie odbierze. Tych przygód, nauki i doświadczenia. 

Organizacja rajdu była również dla nas organizatorów wyzwaniem i angażowała ogromne grono ludzi. W tym miejscu pragniemy podziękować oficerom Wojska Polskiego tutejszej jednostki, jak również pracownikom Leśnictwa Łopuchówko za wsparcie.

Jako organizatorzy dziękujemy także naszym sponsorom jak i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji całości. Tym, którzy byli też na tyle twardzi i swoje wyczekali, poświęcili swój czas i pomogli wszystko zebrać w całość.

Dziękujemy

 

Fotorelacja_by_Monika

Film_by_Grzegorz_Pawlak

 

GAA